قوانین

شرایط و ضوابط عمومی

وب ‌سایت 24 ویزا، طبق قوانین جهوری اسلامی ایران، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند و کاربران محترم موظفند هیچ‌گونه مطلب سیاسی یا مغایر با شئونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب‌سایت قرار ندهند. درصورت اثبات این امر، شناسه‌ کاربری این افراد لغو شده و تبعات این موضوع نیز برعهده‌ خود ایشان خواهد بود.

حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران وب‌سایت 24 ویزا تولید و بر روی این وب‌سایت قرار می‌گیرد، متعلق به 24 ویزا است و24 ویزا حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد.

خدمات و محتوای که توسط 24 ویزا تولید و عرضه می‌شوند؛ صرفا جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هست. هرگونه سوء استفاده از مطالب، اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و… وب‌سایت 24 ویزا توسط هر فرد حقیقی یا حقوقی، پیگرد قانونی خواهد داشت. بازنشر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی 24visas.com و لینک به مطلب ذکر شده و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ کتبی از مسئولان وب‌سایت مجاز است.

استفاده از این وب‌سایت برای مقاصد تجاری، تبلیغات، بازاریابی و نظایر آن ممنوع است.

درصورت عدم رعایت هریک از موارد فوق، سایت اینترنتی 24 ویزا مجاز به طرح شکایت از طریق مراجع قانونی ذی‌صلاح و دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل یا خارج از کشور و روشن کردن اذهان عمومی درباره‌ تخطی صورت گرفته خواهد بود.

اطلاعات موجود در این وب‌سایت از منابع معتبر و مرتبط و توسط متخصصین این رشته جمع‌آوری، ترجمه و تدوین شده‌اند؛ با این حال به دلیل ماهیت تغییرپذیر این اطلاعات، وب ‌سایت 24 ویزا مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات بخش راهنمای سفر، ویزای توریستی و… برعهده نمی‌گیرد.

وب سایت 24 ویزا ممکن است جهت ارسال بسته‌های هدیه، تبلیغات، نامه‌های الکترونیکی و… از طرف خود و یا مجموعه‌های همکار، از اطلاعات کاربران استفاده نماید.

24 ویزا مسئولیتی در مورد محتوای وب‌سایت‌هایی که به آنها لینک داده است، ندارد. این سایت‌ها توسـط 24 ویزا تولید نشده‌اند و وجود آنها، به منزله‌ تایید یا ارتباط ما با تولیدکنندگان آنها نیست.

وب سایت 24 ویزا پایگاه اینترنتی دیگری جز  24visast.comو زیر‌مجموعه‌های آن نداشته و تنها از همین راه با کاربران خود تماس می‌گیرد. سایر مکاتبات اینترنتی از آدرس‌هایی جز آدرس‌های رسمی و معتبر این وب‌سایت، مورد تایید 24 ویزا نیست.

ارائه اطلاعات شخصی صحیح، نظیر نام مطابق با نام مندرج در پاسپورت، تعداد مسافران، سن و… برعهده‌ کاربر می‌باشد. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل برعهده‌ کاربران خواهد بود.

کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب‌سایت 24 ویزا اصلاح نماید. درغیر این‌صورت این وب‌سایت هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.

وب سایت 24 ویزا به فروش اینترنتی، ویزا و خدمات گردشگری می‌پردازد و در قبال شرایط، کنسلی، تاخیر یا تعجیل پرواز مسئولیتی را برعهده ندارد. (طبق مقررات سازمان هواپیمایی کشوری، مسئولیت کنسلی، تاخیر یا تعجیل در زمان انجام پرواز، برعهده‌ شرکت هواپیمایی برگزار کننده‌ پرواز است).

هرگونه سوء استفاده از نام 24 ویزا ، سایت اینترنتی 24 ویزا ، مکاتبه از طرف 24 ویزا و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده، ازطریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.

وب‌سایت 24 ویزا اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط درصورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

 
شرایط و ضوابط اختصاصی

خواهشمند است اطلاعات خدمات ارائه شده را با دقت بررسی نمایید. همچنین اطلاعات تماس ثبت شده در هنگام ثبت نام در سایت 24ویزا، ملاک اطلاع رسانی و تماس 24ویزا با نماینده مسافران / متقاضی می باشد. بدیهی است نماینده جهت اطلاع از آخرین وضعیت درخواست خود می تواند وارد ناحیه کاربری سایت شود و یا با کارشناسان 24ویزا در تماس باشد.
در جهت اجرای قرارداد فی مابین سایت 24ویزا و درخواست کننده که به نمایندگی تام الاختیار از جانب افراد ثبت شده اقدام به انعقاد این قرارداد نموده است، شروط و مفاد ذیل به قرارداد مذکور الحاق و قرارداد به شرح ذیل تکمیل گردید.

موضوع قرارداد :
موضوع این قرارداد تعیین حدود و وظایف و مسئولیت های طرفین و همچنین نرخ خدمات ارائه شده در سایت 24ویزا به شرح ذیل می باشد.
شرایط قرارداد :
مهم: لطفا با دقت مطالعه نمائید:
متقاضی ویزا اعلام می کند از قوانین کمیته عالی مدیریت بحران و امور اضطراری کشوری که قصد گرفتن ویزای آن را دارد در دوره همه گیری کرونا اطلاع کامل داشته و خود را ملزم به رعایت آن می‌داند. همچنین تعهد می‌دهد درصورت داشتن بیماری کرونا درهنگام ورود به این کشورها و یا بروز علایم بیماری درمدت اقامت دراین کشور تمامی هزینه‌های درمانی و قرنطینه را شخصا پرداخت خواهد نمود.

ماده 1 ) درخصوص ثبت نام گروهي، فقط فردي كه به نمايندگي از سوي مسافرين اقدام به ثبت نام و عقد قرارداد نموده مجاز به پيگيري، ابطال یا تغییر در شرایط و يا دريافت وجوه پرداختي مي باشد و ساير مسافرين در اين خصوص مجاز به مراجعه نمي باشند.
ماده 2 ) مسافر يا نماينده مسافرين موظف است درصورت انصراف، مراتب انصراف را با قيد تاريخ روز و ساعت، از طریق محیط کاربری ارسال نمايد.
ماده 3 ) مبلغ استردادی به مسافر/نماینده مسافران براساس نوع ارز پرداختی (ریال، دلار، یورو و ...) خواهد بود و تغییرات برابری ارز تاثیری در میزان مبلغ استردادی نخواهد داشت.
ماده 4 ) چنانچه صدور ويزا و تحويل گذرنامه توسط برخي سفارتخانه ها در ساعات آخر قبل از شروع سفر مسافر صورت بگيرد، مسافر بايستي مقدمات سفر خود را قبلاً آماده و نسبت به تسويه حساب خود اقدام نموده باشد.
ماده 5 ) ارائه ضمانت نامه معتبر برحسب نياز سفرهايي كه احتياج به ضمانت نامه دارد، از سوي مسافر الزامي بوده و درصورت درخواست سفارتخانه مربوطه جهت انجام مصاحبه با مسافر و يا انگشت نگاري به منظور صدور رواديد، مسافر بايد رأس ساعت و تاريخ تعيين شده در كنسولگري سفارتخانه ذيربط حضور يافته و در مصاحبه شركت نمايد. درصورت عدم حضور مسافر در وقت تعيين شده و يا عدم ارائه مدارك كافي درخواستي از سوي سفارتخانه كه منجر به عدم صدور رواديد مي گردد، مسئولیتی متوجه 24ویزا نخواهد بود.
ماده 6 ) درصورتي كه مسافر كليه مدارك مورد نياز را به موقع تسليم و براساس ضرورت نيز در وقت مقرر در سفارتخانه مربوطه حاضر و مراحل مختلف مصاحبه را انجام دهد ولي به هر علت، سفارت از صدور رواديد وي خودداري نمايد، مسافر حق هيچ گونه اعتراضي نداشته و 24ویزا هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.
ماده 7 ) 24ویزا درخصوص عدم صدور رواديد از سوي سفارتخانه ها براي هيچ يك از مسافرين مسئوليت نداشته و چنانچه مسافريني به صورت گروهي ثبت نام نموده و به دلايلي سفارتخانه مربوطه از صدور رواديد براي هر يك از آنان ممانعت به عمل آورد، ارتباطي به ساير مسافرين ندارد و تصمیم گیری درخصوص انجام یا انصراف از سفر برعهده مسافران بوده و درهرحال هیچگونه وجهی مسترد نخواهد شد.
ماده 8 ) درصورت وقوع هرگونه پيشامد غيرمنتظره از قبيل جنگ، شورش، اعتصاب، شرايط جوي، بیماری های همه گیر و مشكلاتي كه از كنترل 24ویزا خارج بوده و سبب توقف یا کند شدن فرایند صدور ویزا شود یا اجازه مسافرت داده نشود مسئوليتي متوجه 24ویزا نخواهد بود.
ماده 9) مسافر/نماینده مسافران از این موضوع اطلاع کامل دارد که 24ویزا ، درخواست کننده ویزا می باشد نه صادر کننده ویزا.
ماده 10) 24ویزا، درخواست کننده ویزا می باشد، لذا درصورتي كه تحويل ويزا به وسيله 24ویزا به دلايلي همچون تعطيلي سفارت يا كشور دعوت كننده يا اختلافات سياسي و يا تشابه اسمي و چهره اي مسافر و ... كه از اختيارات 24ویزا خارج است به تاخير بيافتد، 24ویزا هيچ مسئوليتي نخو اهد داشت و هزينه ويزا يا دعوتنامه مسترد نخواهد شد.
ماده 11) درصورتي كه هر يك از مسافران مذكور در اين قرارداد از بازگشت به كشور در تاريخ ازپيش تعيين شده در ویزا، خودداري نمايند و اين امر با توجه به تعهدات مسافر، خسارت مادي و معنوي به 24ویزا فراهم آورد، مسافرين متعهد گرديدند ضمانتنامه مورد توافق در اين قرارداد را كه در قبال دريافت رسيد به صورت وديعه نزد 24ویزا سپرده اند، مطابق مواد 221 و 230 قانون مدني به عنوان خسارت ناشي از تخلف انجام تعهد منظور گرديده و حق هرگونه اعتراض و درخواست تعديل از محكمه را از خود سلب نمودند.
ماده 12 ) مسافر يا آژانس درخواست كننده ويزا متعهد مي شود پس از دريافت ويزا، تاريخ و مهر، نوع ويزا، همراهان و محتويات آن را چك نمايد و درصورت مشاهده اشكال در هنگام دريافت مدارك، به 24ویزا اعلام نمايد در غيراين صورت مسئوليت آن به عهده 24ویزا نمي باشد.
ماده 13 ) درصورتي كه درخواست كننده ويزا دفتر خدمات مسافرتی باشد متعهد مي شود كليه شرايط تضمين، اخذ ويزا، قرارداد و غيره را به مسافر خود اعلام نمايد. درصورت عدم هماهنگي، درخواست كننده جوابگوي مسافر خواهد بود.
ماده 14 ) اگر درخواست ویزا توسط مسافران به صورت گروهي باشد و ویزای تعدادي از آنها به هر دليلي از سوی اداره مهاجرت کشور مقصد یا کشورهای نقطه ترانزیت سفر صادر نشود و براي باقی مسافران صادر گردد، مسافريني كه داراي ویزا مي باشند اگر از مسافرت خود صرف نظر كنند موظف به پرداخت هزينه ويزا مي باشند.
ماده 15 ) مفاد اين قرارداد توسط مسافر كاملاً مطالعه گرديده و بارگذاری مدارک یا پرداخت وجه آن توسط مسافر و يا نماينده ايشان و آژانس خدمات مسافرتي به منزله موافقت با مفاد عمومی و اختصاصی آن مي باشد.
ماده 16 ) آژانس درخواست كننده ويزا يا تحويل دهنده پاسپورت متعهد مي شود صاحب پاسپورت در داخل كشور بوده و درصورت نياز به حضور مسافر در سفارت، اقدامات لازم را انجام می دهد. درغير اين صورت كليه مسئوليت هاي آن برعهده مسافر یا آژانس درخواست كننده مي باشد.
ماده 17 ) باتوجه به اين كه خريد بليط و رزرو هتل و هرگونه هماهنگي ديگر مربوط به سفر پس از دريافت ويزا انجام مي پذيرد، لذا 24ویزا درقبال هرگونه اقدامي پيش از اخذ ويزا هيچگونه مسئوليتي را نمي پذيرد و كليه زيان هاي مادي و معنوي آن به عهده خود مسافر يا آژانس درخواست كننده مي باشد.
ماده 18 ) باتوجه به اين كه مدارك لازم براي اخذ بعضي ويزاها شامل رزرو هتل و اصل بليط صادر شده مي باشد، لذا درصورت عدم تاييد ويزا از سوي سفارت، 24ویزا هيچگونه مسئوليتي در قبال ضرر و زيان ناشي از كنسلي بليط و هتل نداشته و كليه خسارت ها به عهده مسافر مي باشد.
ماده 19 ) مسافر و همراهان مسافر ضمن رعایت تمامی مقررات کشور امارات متحده عربی طبق قرارداد، درصوت ارتکاب هرگونه تخلف و داشتن داروهای غیرمجاز، براساس قوانین کشور امارات متحده عربی با آنان رفتار گردیده و جریمه های پرداخت شده توسط کارگزار پس از ارائه مستندات می بایست توسط مسافر پرداخت شود. در غیر این صورت شرکت حق پیگیری موضوع از طریق مراجع قضایی را خواهد داشت.
ماده 20 ) پس از ارسال درخواست صدور ویزا برای سفارت، درصورت انصراف مسافر از درخواست ویزا، هیچگونه وجهی مسترد نخواهد شد.
ماده 21 ) چنانچه صدور ويزا توسط اداره مهاجرت امارات متحده عربی در ساعات آخر قبل از شروع سفر صورت بگيرد، مسافر بايستي مقدمات سفر خود را قبلاً آماده و نسبت به تسويه حساب خود طبق ماده 12 اقدام نموده باشد.
ماده 22 ) مسافر / نماینده مسافران موظف است به هنگام ثبت نام، كل مبلغ قرارداد را در قبال اخذ رسيد پرداخت نمايد.
ماده 23 ) مسافر / نماینده مسافران ضمانت نامه ای به عنوان تعهد حسن رفتار در کشور امارات متحده عربی مطابق قوانین این کشور و خروج به موقع از این کشور مطابق زمان اعتبار ویزا در اختیار 24ویزا قرار می دهد. مبلغ این ضمانت نامه معادل مبلغی است که مقامات کشور امارات متحده عربی اعلام می نمایند به اضافه پنج درصد از کل مبلغ جریمه به عنوان هزینه های شرکت.
ماده 24 ) درصورتي كه مسافر كليه مدارك مورد نياز اخذ ویزا را به موقع تسليم ولي به هر علت، اداره مهاجرت امارات متحده عربی از صدور ویزا وي خودداري نمايد، مسافر حق هيچ گونه اعتراضي نداشته و 24ویزا هیچگونه وجهی را مسترد نخواهد کرد.
ماده 25 ) درصورت عدم صدور ویزا از طرف اداره مهاجرت امارات متحده عربی، 24ویزا هیچگونه مسئولیتی نداشته اما موظف است اصل ویزای مرفوضی را به مسافر ارائه و کل هزینه ویزا را از مسافر اخذ نماید.
ماده 26 ) درصورتي كه هنگام انصراف مسافر از سفر، ویزا مسافر صادر شده باشد شرکت مجاز به ابطال ویزا مربوطه خواهد بود.
ماده 27 ) درصورت افزايش نرخ ویزا توسط سفارت، 24ویزا هیچگونه مسئولیتی نداشته و با ارائه مدارك مستند از سوي 24ویزا ، مسافر موظف به پرداخت مابه التفاوت اعلام شده مي باشد.
ماده 28 ) چنانچه مسافر ممنوع الخروج باشد و يا در بدو ورود به کشور مقصد، مقامات محلي از ورود وي به آن كشور جلوگيري نمايند، هيچ نوع مسئوليتي در اين خصوص متوجه 24ویزا نخواهد بود. اقامت در سالن ترانزيت تا زمان بازگشت و هزينه مربوطه به عهده مسافر مي باشد و 24ویزا هیچ گونه وجهی را مسترد نخواهد کرد.
ماده 29 (درصورتي كه پرداختی مسافر / نماینده مسافران یا آژانس درخواست کننده ویزا به صورت علی الحساب باشد، مابع التفاوت مبلغ ویزا براساس نرخ ارز در روز تسویه حساب محاسبه خواهد شد.
ماده 30 ) نوع ویزا برای مسافرین بر طبق درخواست مسافر / نماینده مسافران بوده و مدت اقامت این ویزا در کشور مقصد بر روی ویزا درج گردیده است. مسافر در صورت توقف بیش از اعتبار ویزا در این کشور، ضمن پاسخگویی به مقامات محلی، جرائم متعلقه را نیز شخصا باید پرداخت نمایند.
ماده 31) هر نوع ویزا دارای زمان مشخصی برای ورود به آن کشور است. لذا مسافر موظف است براساس نوع ویزای صادر شده و در زمان مقرر به آن کشور ورود نماید. در غیر این صورت ویزا باطل شده و 24ویزا در این خصوص هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
ماده 32 ) مسافر / نماینده مسافران اعلام می نماید از تمامی قوانین و مقررات سفر به کشور امارات متحده عربی آگاهی داشته و در صورت ارتکاب هرگونه عملی خلاف قوانین این کشور بخصوص اعمالی نظیر دزدی، تکدی، قاچاق مسافر، همراه داشتن هرگونه مواد مخدر یا روان گردان، همراه داشتن داروهای کدئین دار یا سایر داروهای غیرمجاز، ارائه و استفاده از مدارک مجعول، فحشاء، تصادف، تاخیر در خروج از کشور و ...، ضمن پاسخگویی به مقامات محلی و جبران خسارات وارده به آنها و یا تحمل مجازات های صادره از سوی آنها، حق هرگونه اعتراض درخصوص ضبط ضمانت نامه سپرده شده نزد 24ویزا به عنوان عدول از تعهدات را از خود صلب می نماید.
ماده 33) متقاضی جهت رزرو وقت انگشت نگاری، یک بازه زمانی حداقل هفت روزه را در اختیار 24ویزا قرار می دهد و می پذیرد در هر کدام در ایام مشخص شده، 24ویزا بتواند رزرو را انجام بدهد، برنامه سفر خود را تنظیم و در ساعت و تاریخ رزرو شده در وک جهت انجام امور لازم حضور یابد.
ماده 34) چنانچه متقاضی به هر دلیل نتواند در تاریخ و ساعت رزرو شده وقت انگشت نگاری در وک حضور یابد، رزرو باطل و رزرو مجدد مشمول پرداخت مجدد هزینه می باشد.
ماده 35) چنانچه متقاضی به هر دلیل بخواهد تاریخ یا ساعت رزرو وقت انگشت نگاری انجام شده تغییر باید 50 درصد مبلغ پرداختی بابت رزرو اول به صورت حساب افزوده خواهد شد.
ماده 36) چنانچه مشتری به هر دلیل بخواهد قرارداد را فسخ نماید، اگر رزرو وقت انگشت نگاری انجام شده باشد 50 درصد مبلغ قرارداد کسر و باقی قابل استرداد است، اما اگر رزرو وقت انگشت نگاری انجام نشده باشد 10 درصد مبلغ قرارداد کسر و باقی مبلغ قابل استرداد است.
ماده 37) چنانچه 24ویزا تا 24 ساعت قبل از بازه زمانی مورد درخواست متقاضی، موفق به انجام تعهدات خود نشود، درصورت درخواست متقاضی قرارداد فسخ و کل مبلغ پرداختی قابل استرداد است. هرچند 24ویزا تا آخرین لحظه پیگری لازم جهت رزرو وقت انگشت نگاری را انجام خواهد داد.
ماده 38) متقاضی اطلاع کامل دارد رزرو وقت انگشت نگاری شامل فرآیند خاص و هماهنگی با وک است و هیچ تضمینی برای رزرو وجود ندارد. بنابراین قبل از تائید رزرو توسط 24ویزا هیچگونه برنامه ریزی برای خرید بلیت یا تهیه هتل و سایر خدمات سفر نخواهد کرد.
ماده 39) چنانچه متقاضی به هر دلیل قبل از تائید رزرو وقت انگشت نگاری توسط 24ویزا اقدام به خرید بلیت یا تهیه هتل و سایر خدمات سفر نماید و تا پایان زمان اقامت در ترکیه 24ویزا موفق به رزرو وقت انگشت نگاری نگردد، 24ویزا هیچگونه مسئولتی نداشته و صرفا هزینه پرداخت شده جهت رزرو وقت انگشت نگاری قابل استرداد است.
ماده 40) برای رزروهای وقت انگشت نگاری گروهی؛ متقاضی اطلاع کامل دارد که وقت ها در یک روز به صورت پراکنده است و امکان دارد بین وقت هرکدام از افراد چند ساعت اختلاف باشد. هرچند 24ویزا تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا وقت ها در ساعت های پشت سر هم انجام شود.
ماده 41) با توجه به محدودیت های موجود در وقت انگشت نگاری، برای رزروهای گروهی بیش از سه نفر، امکان دارد وقت یک یا چند نفر در دو روز کاری پشت سر هم رزرو شود. بنابراین متقاضی اطلاع کامل دارد باید سفر افراد را به گونه ای برنامه ریزی کند که هرکدام از افراد در روز تعیین شده در وک حضور یابند. هرچند 24ویزا تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا وقت ها در ساعت های پشت سر هم در یک روز رزرو شود.
ماده 42) چنانچه رزرو وقت انگشت نگاری، بخشی از خدمات تور انگشت نگاری سفارت کانادا باشد، تهیه تمامی خدمات سفر شامل بلیت پرواز، هتل، ترانسفر، بیمه و لیدر بعد از تائید کامل وقت و با هماهنگی متقاضی انجام خواهد شد. در این صورت متقاضی اطلاع کامل دارد باید از قبل خود و سایر اعضای گروه را برای سفر آماده نمایند. درصورت عدم آمادگی مسافر یا همراهان وی و کنسلی وقت، 24ویزا هیچگونه مسئولیتی نخواهد شد.
درصورت بروز هرگونه اختلاف بين طرفين قرارداد، سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري حكم مرضي الطرفين بوده و آراء صادره مورد توافق طرفين خواهد بود.

شرایط و ضوابط فرس ماژور

محدودیت های شرایط فرس ماژور
تمامی مذاکرات، توافق ها، قراردادها و هزینه های اعلام شده توسط سایت و کارشناسان 24ویزا جهت انواع خدمات ویزا؛ مربوط به زمان شرایط عادی است.
بدیهی است در شرایط فرس ماژور متاثر از همه گیری کرونا یا هر نوع شرایط فرس ماژور دیگر که خارج از کنترل یا پیش بینی 24ویزا باشد و باعث محدودیت در ارئه خدمات به صورت کلی یا جزئی گردد، تمامی تعهدات 24ویزا از اعتبار ساقط و مطابق شرایط جدید خواهد بود.
- درصورت کنسلی پرواز یا ممنوعیت ورود و خروج از کشورها، یا ممنوعیت برگزاری تورها گردشگری داخلی یا خارجی، استرداد وجه قرارداد براساس میزان و زمان استرداد وجه از سوی کارگزاران، تامین کنندگان و ایرلاین ها خواهد بود و ارتباطی به دستورالعمل ها و بخشنامه های دولتی ندارد.
- درخصوص انواع ویزاها، چنانچه در زمان اعلام شرایط فرس ماژور هزینه ای برای ویزا از سوی 24ویزا پرداخت شده باشد، هیچ مبلغی از هزینه ویزا قابل استرداد نیست و روند صدور ویزا منوط به تصمیم کشور صادر کننده ویزا خواهد بود. دراین شرایط چنانچه کشور میزبان اقدام به صدور ویزا نماید اما شرایط سفر برای مسافر امکان پذیر نباشد (مرزها بسته باشد یا پروازها کنسل شده باشد) 24ویزا هیچگونه مسئولیتی ندارد.
با این حال 24ویزا تمام تلاش خود را خواهد کرد در کمترین زمان ممکن و به بهترین نحو، خدمات قابل ارائه را به مسافران ارائه نماید.
ارسال مدارک و یا پرداخت وجه قرارداد به منزله قبول شرایط فرس ماژور است.
تماس واتساپ