انواع خدمات کانادا

کانادا

نت آفیسر

نت GCMS که سابق بر این با نام CAIPS Note شناخته می‌شد، به طور کامل و جامع اطلاعات پرونده درخواست ویزای هر متقاضی را، چه مهاجرتی و چه غیرمهاجرتی، در اختیار او قرار می‌دهد. شایان ذکر است که تنها یک شهروند کانادایی یا مقیم آن کشور قادر به درخواست این سرویس از اداره مهاجرت می‌باشد.
این گزارش حدوداً ۵۰ صفحه‌ای، به طور کامل مراحل بررسی پرونده را به صورت جداگانه مشخص کرده است. در ضمن، تمام مدارکی که ثبت و مورد بررسی قرار گرفته نیز در این گزارش با نام فایل و کیفیت آن ذکر می‌گردد. البته، برای تفسیر بهتر نت آفیسر معمولاً به کارشناسان و وکلای اخذ ویزا نیاز است.
علاوه بر نت آفیسر می‌توان فایل تمامی صفحات مدارک آپلود شده در پنل شخصی متقاضی (در صورت ثبت آنلاین) و یا مدارک تحویل داده شده به صورت حضوری در مراکز VAC را نیز از این مسیر دریافت نمود. اخذ این فایل که به صورت پی‌دی‌اف برای وکیل یا فرد کانادایی ایمیل می‌شود، به متقاضی اطمینان خواهد داد که مدارک او به طور کامل آپلود یا تحویل داده شده است.
بسیاری از متقاضیان ویزای کانادا که درخواست‌شان از طرف سفارت و افسر پرونده مورد پذیرش قرار نمی‌گیرد، ممکن است بخواهند با جزئیات بیشتری از دلایل رد شدن پرونده خود اطلاع داشته باشند. همچنین، گاهی شک می‌کنند که کارگزارشان مدارک را کامل و صحیح ثبت کرده است یا خیر.
جهت اطمینان خاطر و نیز عدم تکرار اشتباه برای درخواست مجدد ویزا، توصیه می‌شود برای اخذ «نت آفیسر» پرونده یا (GCMS (Global Case Management System از اداره مهاجرت کانادا اقدام شود. این خدمات که تحت سرویس‌دهی مرکز ATIP یا «دسترسی به اطلاعات شخصی» ارائه می‌گردد، تنها بخشی از خدمات این بخش دولتی کانادا به حساب می‌آید. هر فرد کانادایی حق دارد جزئیات پرونده خود را در هر موضوع درخواستی خود از ادارات دولتی این کشور، با پرداخت هزینه‌ای دریافت کند.
برای ثبت درخواست نت GCMS داشتن شماره پرونده (File Number) ضروری است.
لازم به ذکر است که زمان حدودی دریافت نت آفیسر از سوی اداره مهاجرت کانادا معمولاً ۳۰ تا ۴۰ روز کاری است و این فایل تنها به ایمیل ثبت‌شده فرد کانادایی در فرم تکمیل‌شده ارسال خواهد شد.
در مورد اخذ نت GCMS افراد زیر ۱۶ ساله‌ای که به طور انفرادی برای ویزای تحصیلی اقدام نموده و ریجکت شده‌اند، ارسال ترجمه رسمی شناسنامه فرد متقاضی و همچنین تصویر امضاء‌شده صفحه اول پاسپورت والدین او نیز ضروری است.

مجموعه ۲۴ویزا جزو اولین خدمات‌دهندگان این سرویس در ایران بوده و تحت نظر وکلای ایرانی و کانادایی خود اخذ و تفسیر نت آفیسر (GCMS) را برای متقاضیان به بهترین نحو انجام خواهد داد.

وقت انگشت نگاری

جهت اخذ وقت سفارت یا همان انگشت ‌نگاری جهت دریافت ویزای کانادا، بسته به انتخاب کشور و شهر مورد نظر برای انجام این مرحله توسط متقاضی و خالی بودن وقت بیومتریک در آن مرکز می‌توان اقدام به گرفتن وقت سفارت نمود.
در نتیجه، بسته به زمان سفر به مرکز مربوطه، معمولاً می‌بایست حدود یک هفته قبل‌تر برای اخذ وقت سفارت تمهیدات لازم را انجام داد.
کارشناسان ویزا در ۲۴ ویزا با سال‌ها تجربه در امور مربوط به ویزای کانادا، در اخذ وقت فوری سفارت کانادا جهت انجام مرحله انگشت ‌نگاری در خدمت متقاضیان محترم می‌باشد.
در مواردی که متقاضی زمان زیادی را تا سفر به شهر مورد نظر برای انجام مرحله بیومتریک ندارد، کارشناسان مجموعه در اسرع وقت انجام خواهند داد.

پیکاپ پاسپورت غیر اقامتی


پیکاپ پاسپورت اقامتی

تماس واتساپ